FB
Pinterest
Instagram

Příprava instruktorů autoškol
Profesní osvědčení učitele autoškoly

 • učitelský kurz autoškola
 • učitel autoškoly skupina c
 • profesní osvědčení
 • učebna učitele autoškoly
 • učitel autoškoly skupina d
 • učitel autoškoly skupina a
 • jízda autoškola
 • výuka v autoškole
 • vozový park autoškoly

Veděli jste že?
Profesní osvědčení není profesní průkaz řidiče profesionála. Tyto dva pojmy se dost často zaměnují.

Profesní osvědčení opravňuje k vyučování v autoškole. Chcete se stát učitelem autoškoly?

Proč si vybrat naše výcvikové zařízení

Toto krásné povolání má bezesporu mnoho výhod. Zpravidla volnou pracovní dobu, mnohdy služební auto a telefon k dispozici,…apod. Např. mnoho žen starajících se o děti si už tuto výhodu vyzkoušelo.

Dobrých učitelů je málo a ze zkušenosti z kurzů z posledních několika let je fakt, že nabídka na zaměstnání přijde od autoškoly dřív, než absolvujete polovinu kurzu přípravy budoucího učitele autoškoly.

Kurzy realizujeme zpravidla 2-3x ročně v délce trvání přibližně 2,5 měsíce. Během přípravy Vás na náročnou zkoušku připravíme.

Že to umíme můžeme lehce dokázat výsledkem zkoušek klientů z roku 2015, 2016 a 2017 – kdy jsme měli stoprocentní úspěšnost. K tomuto výsledku se přibližujeme i v posledních letech.

Učební materiály od nás dostanete v ceně kurzovného a s přípravou Vašich podkladů a materiálů pro výuku Vám pomůžeme a budeme Vám asistovat.

Kurz probíhá čistě jako “večerní autoškola” nebo “víkendová autoškola”. Přednášky na učebně jsou zpravidla v pondělí nebo v úterý od 16:30 hod do 22:00 hod. O víkendech je to vždy na domluvě.

Cena kurzovného je rozložena do dvou splátek. Na začátku zaplatí každý klient 5.000 Kč, dostane učební materiály a 1. měsíc má tzv. na rozmyšlenou, jestli chce toto povolání dělat a v kurzu pokračovat. Pokud se rozhodne, že chce pokračovat, doplatí zbývající částku školného.

Není výjimkou, že doplatek už za klienta platí budoucí zaměstnavatel – autoškola. Rozhodně se ale na toto nespoléhejte, pokud o kurzu pouze uvažujete a nejste plně rozhodnuti. Zejména o učitele s oprávněním k výuce a výcviku motorkářů, kamioňáků a autobusáků je velká poptávka.

V kurzu máme omezený počet klientů tak, aby nebyla tzv. “plná učebna” a byl zde prostor pro individuální přístup ke každému podle jeho potřeb.

Podmínky získání osvědčení

 • Je Vám alespoň 24 let.
 • V posledních 3 letech Vám nebyl uložen zákaz řízení motorových vozidel.
 • Máte ukončené střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou, nebo střední vzdělání strojního či dopravního oboru a k němu výuční list.

Pokud splňujete všechny podmínky, gratulujeme!

Instruktorem autoškoly se můžete stát již během 3 až 5 měsíců, což je předpokládaná délka kurzu. Začátek dalšího kurzu je 22. 3. 2021 od 16:00. Kurz posunut z důvodů vládních opatření na 19.4.2021 od 16:00.

Výuka a výcvik probíhá v obou našich provozovnách na Opatově a v Uhříněvsi ve všední dny v odpoledních a večerních hodinách. Ke konci kurzu je organizována výuka také v sobotu dopoledne.

Ceny profesního osvědčení

Výcvik Délka výcviku Cena
Oprávnění pro výuku praktického výcviku (sk. B) 140 hodin 29.990 Kč
Oprávnění pro výuku teorie i praktického výcviku (sk. B) 230 hodin 29.990 Kč
Každá další skupina 5.000 Kč
Rozšíření o teorii nebo praktický výcvik 90 hodin dohodou

Pro přihlášení do kurzu nás prosím kontaktujte. Uvedená cena může být změněna v závislosti na obsazenosti kurzu. O změně budete předem a včas informováni.

Objednat profesní osvědčení

Těšíme se na Vás,
kolektiv lektorů Autoškoly VT centrum 11 s.r.o.Používáme cookies pro analytiku, reklamu a pro zlepšení uživatelského dojmu. Zavřením této zprávy nebo dalším používáním webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací najdete v našich zásadách soukromí.