FB
Instagram
čeština english pусский

Příprava instruktorů autoškol
Profesní osvědčení učitele autoškoly

Veděli jste že?
Profesní osvědčení není profesní průkaz řidiče profesionála. Tyto dva pojmy se dost často zaměnují.

Profesní osvědčení opravňuje k vyučování v autoškole. Chcete se stát učitelem autoškoly?

Proč si vybrat naše výcvikové zařízení

Toto krásné povolání má bezesporu mnoho výhod. Zpravidla volnou pracovní dobu, mnohdy služební auto a telefon k dispozici,…apod. Např. mnoho žen starajících se o děti si už tuto výhodu vyzkoušelo.

Dobrých učitelů je málo a ze zkušenosti z kurzů z posledních několika let je fakt, že nabídka na zaměstnání přijde od autoškoly dřív, než absolvujete polovinu kurzu přípravy budoucího učitele autoškoly.

Délka kurzu je přibližně 3 měsíce. Během přípravy Vás na náročnou zkoušku připravíme.

Že to umíme můžeme lehce dokázat výsledkem zkoušek klientů z let 2015 až 2019 – kdy jsme měli stoprocentní úspěšnost. K tomuto výsledku se přibližujeme i v posledních letech.

Učební materiály od nás dostanete v ceně kurzovného a s přípravou Vašich podkladů a materiálů pro výuku Vám pomůžeme a budeme Vám asistovat.

Kurz probíhá čistě jako “večerní autoškola” nebo “víkendová autoškola”. Přednášky na učebně jsou zpravidla v pondělí nebo v úterý od 16:30 hod do 22:00 hod. O víkendech je to vždy na domluvě. Na první přednášce dostanete učební materiály.

Cena kurzovného je rozložena do dvou až tří splátek. Na začátku zaplatí každý klient 5.000 Kč. Po měsíci následuje doplatek do ceny „malého učiteláku“ – oprávnění pro výuku praktického výcviku. Pro zájemce o „velký učitelák“, tedy oprávnění i pro výuku teorie, následuje po dalším měsíci doplatek do celkové ceny.

Není výjimkou, že doplatek už za klienta platí budoucí zaměstnavatel – autoškola. Rozhodně se ale na toto nespoléhejte, pokud o kurzu pouze uvažujete a nejste plně rozhodnuti.
Zejména o učitele s oprávněním k výuce a výcviku motorkářů, kamioňáků a autobusáků je velká poptávka.

V kurzu máme omezený počet klientů tak, aby nebyla tzv. “plná učebna” a byl zde prostor pro individuální přístup ke každému podle jeho potřeb.

Podmínky získání osvědčení

Pokud splňujete všechny podmínky, gratulujeme!

Instruktorem autoškoly se můžete stát již během 3 až 5 měsíců, což je předpokládaná délka kurzu. Začátek dalšího kurzu bude 10.6.2024.

Výuka a výcvik probíhá v obou našich provozovnách na Opatově a v Uhříněvsi ve všední dny v odpoledních a večerních hodinách. Ke konci kurzu je organizována výuka také v sobotu dopoledne.

Ceny profesního osvědčení

VýcvikDélka výcvikuCena
Oprávnění pro výuku praktického výcviku (sk. B)140 hodin35.000 Kč
Oprávnění pro výuku teorie i praktického výcviku (sk. B)230 hodin55.000 Kč
Každá další skupina 10.000 Kč
Rozšíření o teorii nebo praktický výcvik90 hodindohodou

Pro přihlášení do kurzu nás prosím kontaktujte. Uvedená cena může být změněna v závislosti na obsazenosti kurzu. O změně budete předem a včas informováni.

Těšíme se na Vás,
kolektiv lektorů Autoškoly VT centrum 11 s.r.o.