FB
Pinterest
Instagram

Řidičský průkaz T – na traktor

  • skupina t
  • autoškola traktor
  • řidičák na traktor
  • autoškola na traktor
  • řízení traktoru
Řidičák skupiny T umožňuje řízení zemědělských a lesnických traktoru a samojízdných pracovních strojů včetně přípojného vozidla. Chcete si umět poradit s traktorem i v obtížnějších situacích? Dokonale ovládat traktor Vás naučíme v naší autoškole.

Co je potřeba udělat k získání řidičáku?

  1. Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel [PDF]
  2. Přihláška do autoškoly [PDF] (tiskněte pouze oboustranně, případně můžete vyplnit i v autoškole, kde je k dispozici)
  3. Objednejte si výcvik (níže na stránce nebo telefonicky)
Lékařský posudek si nechte potvrdit od Vašeho praktického lékaře. S posudkem ne starším než 3 měsíce, si pak můžete podat přihlášku do naší autoškoly. Řidičský průkaz na traktor je možné získat již od 17 let. Osoby, které jsou mladší než 18 let, musejí mít svoji přihlášku podepsanou zákonným zástupcem (podpis probíhá přímo v autoškole).

Průběh výcviku na řidičák T

Praktickým jízdám předchází vyřízení několika formalit – nahlášení zahájení výcviku na úřad, úvodní seznámení se zásadami bezpečné jízdy a seznámení se s vozidlem. Po vyřízení těchto formalit následně absolvujete celkem 21 hodin praktických jízd, během kterých se naučíte couvat za roh s přívěsem, odpojit a zapojit přívěs bez pomoci závozníka nebo třeba jak správně a přesně identifikovat případnou závadu. Celý výcvik je veden pod profesionálním dohledem zkušeného instruktora.

Ceny výcviků na řidičský průkaz skupiny T

Výcvik Délka výcviku Cena
Pro držitele řidičáku skupiny B 10 hodin 9.990 Kč
Pro neřidiče 21 hodin 14.990 Kč
Objednat výcvik

Těšíme se na Vás, kolektiv lektorů Autoškoly VT centrum 11 s.r.o.Používáme cookies pro analytiku, reklamu a pro zlepšení uživatelského dojmu. Zavřením této zprávy nebo dalším používáním webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací najdete v našich zásadách soukromí.