FB
Instagram
čeština english pусский

Řidičský průkaz T – na traktor

Řidičák skupiny T umožňuje řízení zemědělských a lesnických traktoru a samojízdných pracovních strojů včetně přípojného vozidla. Chcete si umět poradit s traktorem i v obtížnějších situacích? Dokonale ovládat traktor Vás naučíme v naší autoškole.

Co je potřeba udělat k získání řidičáku?

  1. Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel [PDF] (ohlídejte si, že jste lékařem posouzeni podle skupiny 2, přílohy č. 3 vyhlášky)
  2. Přihláška do autoškoly [PDF] (tiskněte pouze oboustranně, případně můžete vyplnit i v autoškole, kde je k dispozici)
  3. Objednejte si výcvik (níže na stránce nebo telefonicky)

Lékařský posudek si nechte potvrdit od Vašeho praktického lékaře. S posudkem ne starším než 3 měsíce, si pak můžete podat přihlášku do naší autoškoly.

Řidičský průkaz na traktor je možné získat již od 17 let. Osoby, které jsou mladší než 18 let, musejí mít svoji přihlášku podepsanou zákonným zástupcem (podpis probíhá přímo v autoškole).

Průběh výcviku na řidičák T

Praktickým jízdám předchází vyřízení několika formalit – nahlášení zahájení výcviku na úřad, úvodní seznámení se zásadami bezpečné jízdy a seznámení se s vozidlem.


Po vyřízení těchto formalit následně absolvujete celkem 10 nebo 21 hodin praktických jízd, během kterých se naučíte couvat za roh s přívěsem, odpojit a zapojit přívěs bez pomoci závozníka nebo třeba jak správně a přesně identifikovat případnou závadu. Připravíme Vás i na řešení dopravních situací v provozu.


Celý výcvik je veden pod profesionálním dohledem zkušeného instruktora.

Ceny výcviků na řidičský průkaz skupiny T

VýcvikDélka výcvikuCena
Pro držitele řidičáku skupiny B10 hodin13.990 Kč
Pro neřidiče21 hodin16.990 Kč

Těšíme se na Vás,
kolektiv lektorů Autoškoly VT centrum 11 s.r.o.